Lezbični Klub Monokel, Društvo ŠKUC-LL |
aktualno | lastna soba | fotogalerija | povezave | o klubu

Veliki ReŠi RŠ benefit

petek, 22.11.

Dvomesečna ReŠevalna akcija za ohranitev Radia Študent ReŠi RŠ bo svoj vrhunec doživela v petek, 22. novembra na Metelkovi! Kam drugam, če bomo vsi tam?

Cela Metelkova za cel RŠ! Žgemo vso noč v vseh osmih klubih in drugih prostorih za eno RŠ ceno: 10 EUR za hudo bogat in razgiban glasbeni program – denar od vstopnic pa bo namenjen Radiu Študent, ki se je zaradi finančnih težav znašel v težkem položaju.

Ne zamudite velike metelkovske reševalne »akcije« RŠ in postanite ReŠevalka ali ReŠevalec Radia Študent!

Enotna vstopnina za vse klube = 10 EUR = prispevek za ohranitev Radia Študent.

>>>>>>>>> MULTI-LINE-UP <<<<<<<<<

**********************METELKOVA MESTO: OPEN AIR
SONICA Festival 2013 & Radio Študent predstavljata:
21.30 NIK NOWAK (De): PANZER
Bučna prostorska intervencija z zvočnim tankom in premičnim sound systemom PANZER v podporo Radiu Študent.

**********************GALA HALA
23.00 DJ Borka (Good Foot)
00.30 Dado (Good Foot)
02.00 YOUR GAY THOUGHTS live
03.00 DJ Bakto (Good Foot)
04.30 SOME1ELSE (CUF)

**********************CHANNEL ZERO
22.00 CNHN (Tehnični pouk, BM)
23.00. 300.000 VERSCHIEDENE KRAWALLE
cca 00.00 – 06:00
GREGOR ZEMLJIČ (Random Logic)
MIHA KLEMENČIČ (Random Logic)
DULASH DER DJ (Gumitwist)
LAVKA (Lost Tapes)
SCHRAUFF (Elements, RŠ)

***********************TIFFANY
23.00 OHM FAT (Sensei, Nang, No static)
01.30 ICHISAN & NAKOVA (Internasjonal)
04.00 NITZ (Synaptic)

***********************MONOKEL
23.00 ARCHITECH (MAK)
01.00 TINO DOBRIČ (HRV)
02.30 DEEP3P (s.p.)
04.00 SHEKUZA (Moveknowledgement)

*** *******************GROMKA
21:30 JOKO OKO
22:30 ATER ERA
23:30 THE HOAX PROGRAM
00:30 DICKLESS TRACY
After ReŠetanje:
01.30 SKABINA

***********************MENZA PRI KORITU
21.00 DUBZILLA
22.00 BROKEN LOCK
23.00 BARELY MODERN
24.00 SREČNA MLADINA
After ReŠetanje:
01.00 ALDO IVANČIČ
02.30 MM CHACKMAN

************************BIZZARNICA PRI MARIČI
23.00 TROPIČJA
00.15 RAJKO MURŠIČ
00.45 TOVARIŠ STRMOGLAVLJEN

*************************JALLA JALLA
21.00 Nova filma DIEGA MENANDEZA: Klubski maraton 13 in ReŠolucija!
22.00 CICA MICA TRASHNJICA – jugo trešine
02.00 C-drík KIRDEC (Berlin) – post punk, ex-Yu new wave, minimal wave, Detroit electro, old school ebm

*************************GALERIJA ALKATRAZ
21.00 Otvoritev foto razstave: BORGHESIA in Andraž Muljavec – DUB PHOTO

************************* HOSTEL CELICA
17.00 ZA 2 GROŠA FANTAZIJE: Pravljično rešetanje za otroke
18.00 ALL STRINGS DETACHED
1900 RISANKA RŠ: dražba
20.00 duet FACE
VSTOPNINE NIi! (zaželjen kak prostovoljni prispevek)
+ Brezplačne avdio delavnice:
16.00 Ableton Live
18.00 Home recording ali kako do demo posnetka

*************************SCCA LJUBLJANA – projektna soba
cca 20.00 do 23.– PESNIŠKI LOUNGE NOKTURNO
Radio Študent bodo z branjem poezije in proze podprli:
Ana Pepelnik, Nejc Bahor, Mitja Drab, Primož Čučnik, Tone Škrjanec, Bojan Andjelković. Andrej Hočevar, Uroš Prah, Matjaž Zorec, Tomislav Vrečar, Jasmin B. Frelih, Karlo Hmeljak, Gašper Torkar…
Premierno bo uprizorjen tudi Kos za 5 prostorov in pesnikov.
Blaž Božič – Boško: analogna eletronika; Andraž Magajna: Analogna elektronika, kitara, predmeti; Matej Stupica: Bobni, predmeti; Staš Vrenko: elektronika, field recording
Video: JRM
Za ambient skrbi Lenka Đorojević.
VSTOPNINE NIi! (zaželjen kak prostovoljni prispevek)

***************************[A] INFOSHOP
19.00 Antikapitalistični blok in Črna luknja:
Pogovorni Cikel Misliti Nemogoče:AVTONOMNI MEDIJI
FB event: https://www.facebook.com/events/186099801582572
VSTOPNINE NIi! (zaželjen kak prostovoljni prispevek)

***************************ČRNA RŠ KUHNJA
21.00 Meet-no-meat RŠ crew

******************RŠ NE DAMO!*******************