Lezbični Klub Monokel, Društvo ŠKUC-LL |
aktualno | lastna soba | fotogalerija | povezave | o klubu

Kaj je nouga na sceni #2

sobota, 20.8.

A si slišal_a?
Neki se spet okrog govori…

Poletna različica “KAJ JE NOUGA NA SCENI” v soboto 20.8. od 16.00.

☀ DNEVNO – VEČERNI PROGRAM ☀
AQUASCENA: 16.00 – 22.00 ☀
Poletno digganje po sceni se bo začelo že v popoldanskih urah na prostem s trošenjem vodnih virov. Bazenčki, koktejlčki, scenska lezguna, tobogan (sure de), chill out area pred Monoklom, scenske novosti v živo in druženje z našo ekipo. All inclusive.
TERASA SOUND:
MOJCA VS NULLA

☀ TATTOO LIVE: 16.00 – 20.00 ☀
Vrhunska tetoverka Mojca Kmetič-Tattoo Artist bo prav posebej za to priložnost svoj tattoo studio postavila pred Monoklom, kjer se bodo imeli štiri/je srečne/i izbranke/ci priložnost tetovirati. Prijave na email: monokelklub@gmail.com do 15.8. (motive bomo objavili na dogodku).

Več o MK studiu pa na: http://www.poslikava.si/

☀ 1 na 1 – DJ TERAPIJA: 17.00 – 21.00 ☀
DJ terapija išče nove pacientke/e. Raziskovali bomo elemente elektronske glasbe, spoznavali audio tehniko, osnove DJ-anja na gramofonih, cd plejerjih in računalnikih. Terapija bo potekala individualno, ena na ena, zato vabljeni/e tako čisti začetniki/ce kot tisti/e z izkušnjami. Tokrat bo z vami terapevtka Karin Bossman.
Rezervirajte svoj termin na: monokelklub@gmail.com do 15.8. 2016, na voljo je 5 mest.

☀ MARMELADNI SEŠN: 21.00 – 23.00 ☀
Sešn, ki združuje različne medije, inštrumente in kreativne pristope. Karkoli od tega imate, vabjene/I na druženje in raziskovanje, predhodne prijave niso potrebne.

/////////

★ NOČNI PROGRAM ★
★ 1 VS 1 – DJ BITKA: 23.00 – 05.00 ★
Stopi v Monokel areno, kjer se bodo v celonočni B2B bitki spopadle:
SARA VS EVA (SARAIEVA)
NINA HUDEJ VS KARIN BOSSMAN
NINABELLE VS R36

+
♛ BONUS ♛
★ GLOW IN THE DARK COLORS painting ★
★ DRAG KING SHOW ★

Foto: Nika Belcijan
Make-up: Nina Vuk & Bacciavilla
Notranja oprema: Katja Pildek & Tjan Daimon
Zunanja oprema: Nenad
Aranžma: Klub Monokel

fb event >>>

——————————————–
Vstopnina/Entry
(od 23.00):
3 < 00:00 > 5 Eur
——————————————–

http://www.klubmonokel.com/

——————————————–
ŠKUC LL
ŠKUC
——————————————–
ŠKUC obvešča:
Klub Monokel predstavlja varen prostor, ki ga sooblikujemo vsi, namenjen GLBTQ skupnosti, kjer je prepovedano vsakršno verbalno ali fizično nasilje. Prav tako se ne tolerira homofobije, seksizma, nacionalizma, rasizma in drugih oblik zatiranj.

Vse obiskovalce/ke prosimo, da to upoštevajo in hkrati opozorijo ekipo na pojav nasilja. To lahko storite osebno ali nam pišete na monokelklub@gmail.com in FB stran kluba Monokel.